Video/ Modelja ndërpret xhirimet, hidhet në ujë dhe shpëton një vajzë

July 28, 2016 13:25

Video/ Modelja ndërpret xhirimet, hidhet në ujë dhe shpëton një vajzë

Një modele është vlerësuar si heroinë, pasi u hodh në ujë dhe shpëtoi një vajzë që po mbytej.

Natalie Harrison po pozonte në Londër, kur e bija vuri re një njeriu që po mbytej në Tamiz.

Pa një pa dy, 36-vjeçarja u hodh në ujë, duke e shpëtuar 20-vjeçaren.

Nëna e dy fëmijëve ka qenë infermiere në të shkuarën.

Ekipet e shpëtimit thanë se të mos ishte për modelen, vajza nuk do kishte mbijetuar.

July 28, 2016 13:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin