45-vjeçari në Krujë, rrëmben armën dhe qëllon mbi banesën e kushëririt

April 29, 2018 22:09

45-vjeçari në Krujë, rrëmben armën dhe qëllon mbi banesën e kushëririt

Një 45-vjeçar në Krujë është arrestuar, pasi ka qëlluar me armë drejt shtëpisë së kushëririt.

Në pranga përfundoi shtetasi Xh.H, banues në fshatin Halil.

Ai qëlloi tre herë drejt banesës së kushëririt, shtetasit L.H, 46 vjeç.

Në cilësinë e provës materiale u gjetën e bllokuan 3 gëzhoja model 56, kalibër 7.62 mm.

Ndërkohë, policia po punon për kapjen e shtetasit XH.H.

s.a/dita

April 29, 2018 22:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*