“500 mijë USD m’i kanë dhënë pa më pyetur”, Rama tallet me Bashën

March 11, 2018 12:50

“500 mijë USD m’i kanë dhënë pa më pyetur”, Rama tallet me Bashën

 

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku tregohet Basha se si ndërron disa herë qëndrimin e tij në një kohë të shkurtër lidhur me investigimin e mediave amerikane ku faktohet lidhja e tij me Moskën dhe ofrimi i shumave të majme parash për promovimin e tij në Uashington.

“ERTV Live😊: 500 mijë USD😳?!🤔Nuk di gjë🤥M’i kanë dhënë pa me pyetur🤥!… Pa e ditur… Edhe sot s’e di🤥!… 500 mijë USD të tjera akoma😳?!… Pa lidhje mor burrë… Jo jo, pa asnjë lidhje🤥!..”, shkruan Rama në Facebook duke publikuar videon më poshtë.

a.s/dita

March 11, 2018 12:50
Komento

7 Komente

 1. Cfar pritet me nga Prokuroria per kte mashtrusin idiot ?! DEKORATA E PRESIDENTIT ! March 11, 12:55

  Gjithe Bota e di se ky eshte nji cope idioti ,
  vetem shhqiptaret jo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  IDIOTESIA ESHTE NGJITESE !
  Merrni masat e Vaksinoheni Idiotesine dhe sharlatanizmin sepse po shkaterroni nji popull te tere .

  Reply to this comment
  • sela March 11, 13:39

   Mos u kruani me ingranezhet e makines qe gllaberon sot te gjitha resurset e ketij vendi,parate e jeten e njerezve qe jetojne sot vetem per te pare telenovelat Turke!Ylli ne ngjitje eshte pjese e makines qe sot grryen kete toke nen kujdestarine e padrinove kaubojse qe na japin leksione te dala boje per demokraci e drejtesi!Saliu ,iu iu iu iu,Luleziu iu iu iu iu,Toto Liket jane produkt i keti sistemi tashme te kalbur qe mbahet ne kembe nga ingeksionet e doktoreve “burra shteti” qe per lyerjen e ingranazheve te kesaj makine te ndryshkur !Ja pra perse sot Saliu e Luleziu nuk iu dridhet qerpiku per bemat qe kane bere ne kurriz te ketij populli e vendi duke qendruar nen imunitete te nendheshme edhe pse deklarojne qe jemi vrastare,hajdute,shites trojesh e shkeles te kushtetutes!Rrofte miqesia Shqiptaro-Kineze !

   Reply to this comment
 2. alphade March 11, 13:34

  Ky more zoti Rama flet kodra mbas bregut. Me sa duket
  pervoja e tij ne fushen e politikanit eshte shume e vobe-
  get sepse profesioni i tij i vertete,sic e dime te gjithe,ka
  qene kamarier. Dhe per dijenine tende zoti K/minister,ne
  se keni lexuar gjera te 007-tes do te arrini ne konkluzion
  se te vetmen pune qe mund te beje sakllam eshte te qen-
  dise informacione te rreme dhe t’ja dorezoi “pruresit me te pare” ,sic shkruhej ne paret tona dikur. Edhe Luli,sic e
  dine disa dhe disa te tjere mbase nuk e dine por do ta ma
  rrin vesht se puna e tij qe e ka bere me shume deshire ka
  qene ne Kosove ku merrej me informacione qe ja dergon-
  nte Milloshit duke kallcuar se ku ndodheshin forcat e UCK dhe c’behej me viktimat serbe qe i dergonin ne “Shtepine e Verdhe” ne Burrel per t’i “marre organet” ,gje
  qe perben tjeter tradheti te larte vec atyre qe jane publikuar deri me sot si : Marreveshjen me Detin.allishverishet me rusin,etj.etj. Por ajo e Burrelit ka
  nje specifike te vecante sepse demtoi shume imazhin e
  UCK qe luftoi per liri e pavaresi. Din Martini ,e perkrahur
  nga zarba plake Doris Pack bene c’eshte e mundur per
  te akuzuar UCK si terroriste por nuk munden kurresesi.
  Drejtesia prevaloi nga akuzat e rreme te ketij agjenti te
  Serbise se Milloshevicit. Koha do ta provoi kete…..!

  Reply to this comment
 3. intelektuali March 11, 13:39

  O Edi Karagjozi:

  TREGO SE KU I KE CUAR LEKAT E KOKAINES SE XIBRAKES DHE KETO TE BANANEVE TE MAMURASIT PLOT 297 NGARKESA NGA KOLUMBIA DHE EKUADORI QE KANE LEMERISUR BOTEN,

  sepse:

  Historite bolshevike me POLIAGJENTE nuk ka nevoje te na i tregosh ti nga FB dallakuk, sepse o Kryeministri Yne Karagjoz, lakmitar lekaxhi, pa moral dhe dinjitet, keto histori bolshevike i dime fare mire ne shqyptaret qe nga Koha e Qepes e Partise se Punes qe trashegove ti me Rilindjen Enveriste.

  Reply to this comment
  • bollsheviku kultivues qepesh intelektuale March 11, 16:36

   intelektuaLi,

   qysh ktej e tutje kam me te lexu me kenaqsi !

   e Di qe paske Talent per humoriste ti ?

   ahahahahaha

   Reply to this comment
   • intelektuali March 11, 20:25

    JA NJE LAJM QE NUK ESHTE PER TE QESHUR DHE GAJASUR SI BOLE FANATIKE

    “Shqipëria, e para për kokainën dhe e fundit për investimet e huaja”

    2 orë më parë

    Raporti i OKB që e renditi Shqipërinë në vendin e parë për konsum të kokainës për frymë është një nga rekordet historike të vendit tonë. Mbetet për t’u parë nëse shqiptarët do të vazhdojnë ta ruajnë vendin e parë për konsum kokaine edhe këtë vit, sepse 613 kilogram që u kapën në Maminas nuk janë pak për një treg të uritur, por të vogël si Shqipëria.

    Gjithsesi edhe 613 kilogramë kokainë është në vetvete histori. Pas sekuestrimit u tha se ishte sasia më e madhe e kokainës që është kapur ndonjëherë në Ballkan.

    Por nëse në kokainë (si në konsum, edhe në import) nuk na arrin dot asnjë nga fqinjët, për investimet e huaja, ne shqiptarët jemi të fundit. Shifrat nuk vijnë nga Rusia, por nga Banka Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim, që deklaron se Shqipëria është vendi me stokun më të ulët të investimeve të huaja për frymë popullsie në Ballkan, me diferencë të theksuar me vendet e tjera.

    Reply to this comment
 4. alphade March 12, 01:03

  Konica: ” E keqja shqiotarit eshte vete shqiptari” !
  Humor: Nje burre del nga tualeti dhe po mberthente
  pantallonat duke ecur, Konica iu drejtue : Si je more
  burre ? Mire iu pergjegj Ai ! Po ju kush jeni dhe nga
  me njihni ? E pyeti burri Konicen dhe Konica iu per-
  gjigj : As ju njoh dhe as me njihni: Une ju njoha vetem
  se po mbertheje pantallonat pasi kishe dale nga tualeti.
  Kete e bejne vetem shqiptaret qe kur mbarojne pune ne
  tualet nuk presin qe te mbarojne pune por me vrap dalin
  nga tualeti dhe bejne ate qe po ben Ti. Thjeshte per humor.
  Edhe dicka tjeter: Konica kur shkonte te rrobaqepsi e po-
  rosiste kostumin pa asnje lloj xhepi .Kostumet e Konices
  ishin PA XHEPA ……!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*