Edhe 2 pacientë të tjerë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë: 64 raste të reja

June 29, 2020 10:36

Edhe 2 pacientë të tjerë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë: 64 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 64 raste të reja pozitive me Covid-19.

Një paciente 78 vjecare nga Tirana ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv si dhe 83 vjecar nga Durrësi.

Ndërkohë, 84 janë të shtruar në Infektiv, 11 ndodhen në terapi intensive dhe 2 të intubuar.

o.j/dita

June 29, 2020 10:36
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim