7 balerina dhe 2 instrumentistë shqiptarë dëbohen nga Zvicra, u kapën në një klub nate

February 26, 2016 12:53

7 balerina dhe 2 instrumentistë shqiptarë dëbohen nga Zvicra, u kapën në një klub nate

Shtatë balerina dhe dy instrumentistë shqiptarë janë kapur pa leje qëndrimi në një lokal nate në Zvicër.

Punonjësit klandestinë u gjetën gjatë një kontrolli të policisë në qytetin Lensburg të kantonit Aargau-raporton Hashtag.

Balerinat dhe instrumentistët shqiptarë do të dëbohen nga Zvicra dhe nuk do të lejohen të hyjnë me dokumente për një kohë të gjatë, ndërsa janë arrestuar pronari kosovar i klubit dhe menaxherja nga Lituania.

February 26, 2016 12:53
Komento

2 Komente

  1. Fat man February 26, 14:02

    Jane 7 kurva dhe 2 tutore shqiptare, perse nuk jepni sqarime te sakta.

    Reply to this comment
  2. # February 27, 02:29

    Paksi veshtire te jene balerina me tan at gjigant belit kjo qe na ka sjellur prapanicat mbi stoline larte.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*