82 shqiptarë dëbohen nga Franca dhe Britania e Madhe

April 5, 2018 17:42

82 shqiptarë dëbohen nga Franca dhe Britania e Madhe

Tetëdhjetë e dy shqiptarë janë dëbuar nga Britania e Madhe dhe Franca për qëndrim të paligjshëm.

Nga Angli u dëbuan 53 shqiptarë, të cilët mbërritën në aeroportin e Rinasit me një avion çarter.

Kurse nga Franca u kthyen 29 shqiptarë, të cilën mbërritën pasditen e sotme në aeroportin e Rinasit. Ata ishin gjetur me qëndrim të parregullt në Francë dhe Belgjikë.

o.j/dita

April 5, 2018 17:42
Komento

3 Komente

 1. mirel April 5, 18:41

  Po negociatat? Apo jane per vitin 2100?

  Reply to this comment
 2. Zeriaresyes April 5, 23:40

  Ore juve qe I mbroni keta ku jetoni.ne hene.Kane shkelur ligjin ore gjytrym.Mire jua kane bere.Franca dhe Anglia kane regulla. Jo sine na u tek te prishim nuk na hyn nje gjemb,djegim shkaterrojme na lejohet.E kupton ore elifmatrak Cthua…..Keshtu duhet te veproje qeveria jone me shkelsit e ligjit.Mesim per kedo vepron si keta qe tani vijne si qen te rrahur.

  Reply to this comment
 3. demo April 6, 11:35

  Lironi shoket tane!Lironi djemte tane!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*