9 arsye pse stafi i aeroportit di më shumë për ne nga ajo çfarë prisnim

August 13, 2019 23:27

9 arsye pse stafi i aeroportit di më shumë për ne nga ajo çfarë prisnim

Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve.

Vetëm njerëzit që punojnë atje e dinë se si funksionojnë vërtet gjërat.

Ata kanë qen që kontrollon çantat tona

Ata na shohin lakuriq

Analizojnë sjelljen tonë

E dinë se sa agresivë jemi

Ata kontrollojnë avionët kur fluturojnë dhe kur parkohen.

August 13, 2019 23:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*