9 fëmijë dhe 35 vjet martesë, burri divorcohet kur mëson se ka qenë gjithë jetën… steril

April 21, 2018 11:31

9 fëmijë dhe 35 vjet martesë, burri divorcohet kur mëson se ka qenë gjithë jetën… steril

Një maroken i martuar prej 35 vjetësh dhe me 9 fëmijë ka kërkuar divorcin pasi mësoi se ka qenë steril gjatë gjithë jetës së tij.

Burri që jeton në veri të rajonit të Rabat -Sale- Kenitra bëri një vizitë mjekësore për shkak të një lëndimi në testikulin e majtë, shkruan Dita.

Mjeku e rekomandoi të kryente analizat rutinë, por askush nuk mund të imagjinonte rezultatin.

Analizat treguan se ai kishte qenë steril gjatë gjithë jetës për shkak të një kisti në testikuj, i cili nuk i rrezikonte jetën por që e bënte atë të paaftë për t’u trashëguar.

Pas këtij zbulimi të hidhur, ai bëri padi për divorc dhe për tradhti që në Marok është vepër penale dhe dënohesh me burg.

o.j/dita

April 21, 2018 11:31
Komento

4 Komente

 1. Ja pra perse miqte e shoket s'duhet ti mungojne asnjerit ne jete ! April 21, 13:42

  Imagjinoni sa e mjer e pakuptim do ti dukej jeta ktij njeriu ,
  pa ate gezim ,qe gruaja i ka sjell ne jete 😉
  sa bukur qe miqte e shoqeria nuk tregohet indiferent ,
  ne mangeesite qe paraqet tjetri .

  Reply to this comment
 2. Manchmal hilft eine kleine Erklärung wenn die idioten die ironi nicht verstehen ! April 21, 19:59

  was in den oberste Etage kommentiert ist ,
  ist Natürlich nicht Ernst gemeint ,
  sondern einfach… ironisch ausgedrückt du Klo Bewohner .( PidhilSatem)

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*