9 nentor 2012

November 9, 2012 02:09

9 nentor 2012

November 9, 2012 02:09
Komento

2 Komente

  1. librealbedrio November 9, 15:43

    me terheqin me shume kopertinat tuaja kur dalin me karikature,si sot.

    Reply to this comment
  2. Dhimiter Piligriu November 9, 19:06

    Nje gazete qe sapo e zbulova ne internet. Me pelqen sinqeriteti i fjaleve qe shkruani. Uroj te vazhdoni keshtu dhe pune te mbare.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?