A është ky kali më i bukur në botë?

May 24, 2016 14:29

A është ky kali më i bukur në botë?

Kuajt: Këto krijesa kaq të bukura!

Megjithatë Frederiku i Madh duket se është kali më i bukur në botë.

Hamshori Friesian e ka marrë emrin nga sundimtari prusian.

Ai ka mijëra ndjekës në median sociale dhe arsyeja është e lehtë të kuptohet.

Kali jeton në SHBA.

The mane attraction: Frederik The Great is a breathtakingly beautiful Friesian stallion from the United StatesFabulous Friesian: The horse's lustrous mane and shiny coat have won him over a legion of admirers Mirror mirror on the wall: Frederik is said to be the fairest of them all, with many dubbing him the world's most handsome horseStunning stallion: Frederik is as photogenic as he is handsome Drawing comparisons: 'It's like someone crossed a horse with the hunky lead from a romance novel,' Boredom Therapy wrote

May 24, 2016 14:29
Komento

1 Koment

  1. Arturi May 24, 19:29

    Dhe cmimet vazhdojne:
    SaliKomiku – qeni me i zgjebosur ne bote!
    XenKinezi – peshkaqeni me i keq ne bote!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*