A është ky mashkulli perfekt?

May 25, 2016 11:43

A është ky mashkulli perfekt?

Bobby L’Heureux mund të konsiderohet si një njeri i përsosur, pasi sakrifikon veten për të tjerët dhe për kafshët. Ai është një instruktor i “yoga-s” dhe drejton një organizatë jofitimprurëse.

2

Arsyeja përse ka tërhequr vëmendjen e mediave ka të bëjë me veprimin që ai bëri për një grua, qeni i së cilës kishte përfunduar në lumi. Menjëherë sapo i riu ka parë kafshën në lumë ka hequr rrobat dhe është hedhur për ta shpëtuar.

1

Sapo ka dalë nga lumi me qenin Carli në krahë, Melincoff i ka dhuruar atij një përqafim të madh dhe i ka shprehur shumë falënderime.

3

Lidhur me këtë ndodhi, në shenjë mirënjohjeje, Melincoff shkruajti më pas një status në Facebook ku tregoi gjestin e guximshëm të djaloshit hero, që i erdhi në ndihmë.

May 25, 2016 11:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*