A ka filmuar Basha votën e Berishës dhe të Shkëlzenit?

July 22, 2017 22:06

A ka filmuar Basha votën e Berishës dhe të Shkëlzenit?

Skandali më i fundit në PD ka të bëjë me qendrën e votimit ku ka votuar Sali Berisha, Shkëlzeni, Selami dhe vet Basha. Vendvotimi është i vëzhguar nga kamera e montuar në tavan.

Këndi i kamerës kap dhomën e fshehtë të votimit dhe mund të kontrollojë për kë ka votuar çdo votues.

 

July 22, 2017 22:06
Komento

3 Komente

 1. C'a bohet kshtu July 22, 23:47

  Edhe kur mbahet fjalim faqet anesore dhe ballore te podiumit te vogel jane shume me te larta e jo me kur vothet.
  Ja u paska fut Lulush shalengjituri te gjitheve edhe Saliut qe eshte mjeshtri i ketyre pislliqeve.
  I fjetur duketpor….. agjentura Serbe e ka bere punen e saj…. fiton si Kryecar i Shqu-pisave agjenti i vjeter i saj dhe i daj fazllici, Shalengjituri Lulush.

  Reply to this comment
 2. alphade July 23, 02:15

  Zaten keshtu vepron mafia dhe gangsteret e saj ! Banda
  e ashtuajtures PD duke qene se ka pushuar se qenuri
  prej kohesh nje parti eshte organizuar si nje bande ma-
  fioze ku secili dyshon per ate qe e konsideron gjoja me
  besnikun. Dyshimi,syrvejimi alla gestapo,spiunini, kerce-
  nimi,mashtrimi, karrierizmi skandaloz,etj.etj. jane bere
  natyre e dyte e kesaj bande cetnikesh ku secili kerkon t’ja
  hedhe tjetrit vetem per pushtet,lavdi,pasuri, permes nje
  makiaveluzmi te shfrenuar,etje e terbuar per pushtet ,nje
  zgjua grethesh per te coptuar e lincuar njeriz-tjetrin per
  poste,para,plackitje,nje kope horrash e vrasesish te regjur, me kryekriminelin e strukur,monstra e Vicidolit !!

  Reply to this comment
 3. Nero July 23, 12:13

  Shi dreqi! “Bukuroshi” i vicidolit duket si plake amerikane( zogë plakë)që megjithëse i kane rene puplat tregon krahet.

  Ha ha ha!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*