A mund ta gjeni se ku është leopardi?

May 10, 2016 13:07

A mund ta gjeni se ku është leopardi?

Në pamje të parë mund të duket si një foto normale, por nëse i hedh sytë me kujdes, e kupton se aty është një leopard.

Leopardët janë mjeshtra të kamuflimit dhe kjo shihet edhe nga fotot që ka bërë Morkel Erasmus në Afrikën e Jugut.

3400A83B00000578-3582434-image-a-16_1462867751579

3400A83F00000578-3582434-image-a-1_1462871684228

3400A90E00000578-3582434-image-a-15_1462867751578

3400A84700000578-3582434-image-a-17_1462867751580

3400A97200000578-3582434-image-a-14_1462867751364

 

 

May 10, 2016 13:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim