Abuzoi seksualisht me nxënësen 15-vjeçare, gjykata dënon me 12 vite burg Abaz Dogun

January 13, 2021 14:13

Abuzoi seksualisht me nxënësen 15-vjeçare, gjykata dënon me 12 vite burg Abaz Dogun

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 12 vite burg, rojen e shkollës 9-vjeçare në Babrru i cili abuzoi seksualisht me të miturën 15-vjeçare.

Fillimisht ai u dënua me 18 vite burg por për shkak të gjykimit të shkurtuar iu konvertua në 12.

Gjithashtu gjykata ka dënuar dhe të miturit e përfshirë në këtë skandal, më konkretisht 7 vite dhe 4 muaj burg për Klajdi Poçin, 3 vite dhe 8 muaj burg për 16-vjeçarin me iniciale R.O. si dhe të 15-vjeçarit me iniciale F.B. me 3 vite dhe 4 muaj burg.

o.j/dita

January 13, 2021 14:13
Komento

1 Koment

  1. Gzim Kulufi January 13, 18:32

    Bravo per denimet, sidomos ai qe e kaloi shoqen tek tjetri e tjetri duhet te merrte denimin kryesor! Legena, qe tallen ku gjejne!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim