Acari siberian

January 17, 2013 16:37

Acari siberian

Pemët dhe rrugët janë mbuluar nga bryma, ndërsa termometri shënon  46 gradë nën zero në qytetin Yakutsk, në lindje të Siberisë.

January 17, 2013 16:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*