Adelina s’e përjashton pozimin nudo

April 22, 2015 11:29

Adelina s’e përjashton pozimin nudo

Ajo është kundër pozave nudo.

Por, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, s’e përjashton këtë mundësi, duke thënë kurrë mos thuaj kurrë.

“Njeriu ka disa prioritete siç është dhe familja ndaj disa gjëra nuk mund të bëhen, por kurrë mos thuaj kurrë”, ka thënë Tahiri.

April 22, 2015 11:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*