Adoleshenti në timon i bie shtyllës, aksidenton dy pasagjerët

August 29, 2016 10:53

Adoleshenti në timon i bie shtyllës, aksidenton dy pasagjerët

Policia e Delvinës arreston një të mitur, 15 vjeç, për drejtimin e automjetit në mënyrë të parregullt: R.D.është banues në fshatin Kopacez të Delvinës.

R.D. u arrestua pasi po qarkullonte me një “Benz” me targë AA842GZ në aksin rrugor Vergo – Shijan dhe pranë vendit të quajtur “Qafa e Beshirit” ka dalë nga rruga dhe ka goditur një shtyllë prej betoni.

Fatkeqësisht, nga aksidenti, e kanë pësuar dhe dy pasagjerët e tij: A.D – 12 vjeç dhe N.D – 21 vjeç.

Policia tha se të tre të dëmtuarit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

August 29, 2016 10:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim