FOTO: Dyndje në Aeroportin e Rinasit, por arsyet nuk kanë të bëjnë vetëm me tërmetin

December 2, 2019 18:17

FOTO: Dyndje në Aeroportin e Rinasit, por arsyet nuk kanë të bëjnë vetëm me tërmetin

Në keto foto të shkrepura dje, në aeroportin “Nënë Tereza”, radha e njerzve nëpër sportele dhe në pikat e kontrollit është jashtë të zakonshmes.

Shtimit të udhëtarëve me shkak panikun prej tërmetit i është mbivendosur edhe një fakt tjetër.

Fluturimet janë lënë në orare të njejta dhe kjo ka ndodhur kohët e fundit pas ndryshimit të menaxhmentit në aeroportin e vetëm të vendit.

j.l./ dita

 

December 2, 2019 18:17
Komento

4 Komente

 1. Arben December 2, 11:35

  99% TERMETI, 1% LEVIZJE NORMALE,

  NUK KANE TE BEJNE, PO FARE ME TERMETIN.

  Reply to this comment
 2. Udhetar December 2, 11:49

  Ore a e kontrollon njeri nga shteti punen ne aeroportin e Rinasit….?
  Kaos total, hapesirat minimale, 6 fluturime ne te njejten ore, kollonat ndarese per njerezit asnjeri nuk i menaxhon , aeroporti eshte me gjysem ndriçim. Me skandalozja kompania security e mbushur me kalamaj..
  A nuk duhet te nderhyje ministria ??

  Reply to this comment
  • patrioti December 2, 23:34

   Jo , nuk mund te nderhyje . Shteti nuk ka asnje te drejte mbi aeroportin e Rinasit , e ka ne dore konçesionari .

   Reply to this comment
  • Fidel Kastro December 3, 13:53

   Kemi ngelur ne dore te zoti, por edhe ai mund te na braktise . Jemi nje popull zuzar i pagdhendur shume i indoktrinuar . i formuar marrezisht keq, Sigurisht jo te tere, por shumica po, prandaj dhe pasojat shihen kudo .Abuzime ne te gjithe sektoret jetik , qeveria e korruptuar deri ne palce i forti , maskarai i ligu ben ligjin, drejtesia e vdekur , me nje fjale VESI E KA MPOSHTUR VIRTYTIN .

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim