Aeroporti i Rinasit nën vëzhgimin e policisë dhe nga tarracat

September 20, 2014 17:34

Aeroporti i Rinasit nën vëzhgimin e policisë dhe nga tarracat

Në pritje të vizitës së Papa Franceskut, Policia e Shtetit, shërbimet inteligjente dhe forcat e ndërhyrjes së shpejtë kanë marrë situatën e rendit në dorë.

Dita sjell foto të realizuara sot në aeroportin e Rinasit, ku vihen re forca të sigurisë të cilat janë vendosur në tarracat e godinave të larta përreth aeroportit për të  garantuar jetën e Papës dhe të stafit që e shoqëron.

Gjithashtu edhe Policia Rrugore ka rritur masat për të mos bllokuar lëvizjen e makinave në këtë aks. /E.K

September 20, 2014 17:34
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*