Afërsia me Shkupit, grupimi i tifozëve shqiptar të Real Madridit nuk mungojn në stadiumin “Filipi i 2”

August 8, 2017 21:42

Afërsia me Shkupit, grupimi i tifozëve shqiptar të Real Madridit nuk mungojn në stadiumin “Filipi i 2”

Në stadiumin e Shkupit para fillimit të takimit të Superkupës së Europës ndërmjet Real Madrid dhe Manchester United nuk mund të mungonin as tifozët shqiptarë.

Madje ata ishin të grupuar pasi sipas një fotoje të shkrepur duket një poster me stemën e Realit të ndërthurur me shqiponjën ku shkruhet “Real Madrid Club Albania”. Klubi i tifozëve shqiptar të Real Madrid nuk mund të mungonte në një ndeëshje të tillë dukë parë afërsinë që ka stadiumi i Shkupit me vendin tonë.

August 8, 2017 21:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*