Agim Kajmaku dorëzon shenjat e gishtave, pritet letërporosia nga Greqia

September 11, 2019 11:34

Agim Kajmaku dorëzon shenjat e gishtave, pritet letërporosia nga Greqia

Agim Kajmaku dorëzon zyrtarisht në Policinë shkencore shenjat e gishtave.

Pas letrës së dërguar në adresën e Bashkisë Vorë, e njëjta letër është dërguar më pas në adresën e tij në Prezë.

Prokuroria e Përgjithshme dhe Njësia e Dekriminalizimit kanë administruar gjurmët e gishtave më datë 3 shtator, pas orarit zyrtar.

Këto gjurmë do të krahasohen me ato që pritet të mbërrijnë nga Greqia, ku më herët është dërguar letërporosia.

j.l./ dita

September 11, 2019 11:34
Komento

3 Komente

 1. mirel September 11, 15:16

  Dhuratedhenia, leterporosia
  Me cfare jane montuar keta gaze.are, me pjese kembimi?

  Reply to this comment
 2. mirel September 11, 15:20

  A perdoret fjala shkrese, dokument, kerkese, pergjigje?
  Greqia nuk ka ndonje leter porosi . ka porositur Greqia ? Apo “porisiti” Shqiperia. Ku i gjejne keto terma idiotesh? Ka kerkese zyrtare..apo dicka tjeter. Verifikim..vertetim..
  Vriteni mendjen o palaco te manget..gjejini nje fjale normale, formale, te denje per perdorim zyrtar..

  Reply to this comment
 3. demo September 12, 03:45

  Rama vete nuk eshte gangster.
  Shume shume eshte kapur lakuriq ne parkun e lakuriqeve.
  Shume,shume, eshte kapur me makarona ne goje.
  Keto OJQ,dhe PPP-te miljardare i justifikon me vendin e punes.
  Ka nje ilaik me shoqerine.Nuk ka fat.
  I DEL SHOQERIA KEQE.
  ESHTE I PA FAT.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*