Agron Cane dënohet me 2 vjet burg

December 10, 2014 13:44

Agron Cane dënohet me 2 vjet burg

Gjykata e Sarandës ka dënuar me dy vite burg Aron Canen.

Ky i fundit u shpall fajtor për ngacmim seksual dhe ndikim të paligjshëm.

Cane kërkoi favore seksuale nga një 14-vjeçare, në këmbim të një vendi pune ndaj mamasë së saj.

Prokuroria ndërkohë, kishte kërkuar që Cane të dënohej me 3 vite burg.

Skandali i ish-sekretarit të Koço Kokëdhimës u bë publik pak muaj më parë, ndërkohë që ai pretendon se i është ngritur kurth.

Madje, Cane pak javë më parë thoshte se edhe pse është marrë i pandehur, nuk është dëgjuar fare nga prokuroria.

 

December 10, 2014 13:44
Komento

4 Komente

 1. Canja December 10, 13:55

  Cojeni te burgu i t’denumve perjet sepse aty mund t’gjejn ndonji qe t’ia zbusin menderen mir.

  Reply to this comment
 2. sabine December 10, 14:47

  sa mire ia kane bere plehress

  http://tinyurl.com/vajza-super-pidh

  Reply to this comment
 3. iri December 10, 14:51

  A te erdhi mendja o idiot cfare do t’ju thuash njerzeve te tu , familjes gruas shokeve e miqeve, e ule per jete koken ,,,!Turperohu e mos pafsh hajer monster e keqe ,,,,,,!

  Reply to this comment
 4. Populli i thjeshte December 10, 19:17

  Kjo drejtesi me ngjan me peshkataret e sardeleve, madje te atyre sardeleve qe dikush i ngordh me helmin e tij dhe jua sjell ne rrjet. Ky ishte viktime e nje fabrikim te ndyre te dy gazetaruceve te shpifur pedeist, sipas shprehjes popullore kur nuk kane ç’ti bejne gomarit i bien samarit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim