Agron Duka: Kam edhe mbështetjen e PD-së për kandidimin në Durrës

January 27, 2015 09:16

Agron Duka: Kam edhe mbështetjen e PD-së për kandidimin në Durrës

Agron Duka është pothuajse zyrtarisht kandidati i opozitës për Bashkinë e Durrësit.

Njoftimi për kandidimin e tij u bë një ditë më parë nga kreu i PR-së, Fatmir Mediu.

Ndërsa sot, ka qenë vetë Agron Duka që e ka konfirmuar këtë gjë.

Ai thotë se për kandidimin e tij ka edhe mbështetjen e PD-së.

Sipas Dukës, ka qenë Mediu, por edhe miq dhe mbështetës të tij, që i kanë kërkuar të kandidojë për Bashkinë e Durrësit.

Propozimi më është bërë nga baza e partisë, nga Z.Mediu dhe nga miq të shumë të mi.

Për këtë arsye mendoj të mos e refuzoj, nëse do të jem unë kandidatura zyrtare”, ka thënë ai për “GSH”.

January 27, 2015 09:16
Komento

5 Komente

 1. Lul January 27, 09:24

  O Gone po mos e vrit mendjen se me demokratet e shijakut dhe me ca qe ti jep borxh Berisha nga Laci & Maurrasi ti behesh k/ minister o trim…po vetem me mbeshtetje te tilla shpeton Fatmiri i Gerdeci me 29 te vrare, nejse vazhdo jeten ti se cdo qeveri qe vjen populli e han gjithnje…..

  Reply to this comment
 2. arjan January 27, 11:27

  cop plere .po cte besh ky popull jemi ne qe riciklojm plerat e politikes …e pastaj ankohemi per vuajtjet tona .

  Reply to this comment
 3. beni January 27, 11:43

  Durresi ka nevoje per njerez intelektuale e me vizion qe ta nxjerrin nga llumi…nuk ka nevoje per provincuale dallkauke qe ta zhusin akoma edhe me ne llum…paraja nuk te ben intelektual e modern…katunari po katunar mbetet sepse e ka trurin te mykur…

  Reply to this comment
 4. astrit January 27, 13:32

  Gerrmo o Tare gerrmo se do ta gjesh qenin e ngordhur.

  Reply to this comment
 5. Alessandro January 27, 14:16

  O Gone ta hulli Tosi. Si mer se kupton se si ti si Dako per Tosin jeni njesoj, te nxjerr ty me idene qe Rama te nxjerri Dakon. Keshtu ka fitu Tosi. Si mer se kupton se ke katandis gur shahu. Pastaj Nqs do dilte Dako do rezohej rregulli Rames kandidatet nuk duhet te kene dy mandate. Se kupton se keto jane te gjithe njerezit e Tosit

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim