Ah sikur të ishte edhe Ai

April 16, 2016 09:15

Ah sikur të ishte edhe Ai

Njeriu më i mërzitur ditën e enjte, padyshim ka qenë Sali Berisha. Ai e tregoi këtë gjë edhe me anë të një deklarate, ku nuk e përmendte në asnjë rresht se Rama kishte takuar Obaman, por vetëm zëvendësin e tij, Bajden. Për këtë arsye, rrjeti ka shpërthyer në humor me meme të ndryshme, ku ironizohet Berisha. Në gjithë ato vite kryeministër, ai çfarë nuk do të jepte të pritej njëherë në Shtëpinë e Bardhë.

April 16, 2016 09:15
Komento

2 Komente

 1. Noku April 16, 12:42

  Ah sikur!!!!!

  Reply to this comment
 2. kris 1 April 16, 15:40

  eshte nje pritje me mjaft leverdi pas marrjes falas te muxhahedineve.
  Rritja ekonomike pas kesaj do te jete mbi 10%.
  Te ishte dhe Berisha ne takim do te ishte fantastike,qershia permbi torte

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*