Ajola Xoxa: Erion Veliaj do ta bëjë Tiranën të shkëlqejë

April 16, 2015 19:09

Ajola Xoxa: Erion Veliaj do ta bëjë Tiranën të shkëlqejë

Partia Socialiste zyrtarizoi pasditen e sotme Erjon Veliajn si kandidatin e vet për bashkinë  e Tiranës në zgjedhjet lokale të 21 qershorit. E para që ka dhënë  mbështetje për Veliajn ka qenë bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa e cila përmes një postimi në Facebook e ka  vlerësuar Veliajn si njeriun më punëtor, i cili sipas saj do ta bëjë Tiranën të shkëlqejë.

Njeriu më punëtor që njoh e që do ta bëjë Tiranën të shkëlqejë duke i kushtuar asaj të gjithë energjinë (e pashtershme)  që ka. Si kurdoherë tjetër, jam aq krenare për ty”, shkruan Xoxa në Facebook.

April 16, 2015 19:09
Komento

5 Komente

 1. ilirjan April 16, 21:29

  Jo kaq mburka ! Nje fillim gare jo bindes, I paragjykuar per diletantizem qeverises se kryebashkise !
  Te shikojme si do te rrjedhin ngjarjet!!
  Koha do te largoje mjegullen qe rrethon cdo kandidat.

  Reply to this comment
 2. KATHERINA DIE GROSSE(Madona prej Sauku) April 16, 22:20

  Pak humor 😉
  U thurren gjith ato plane u tjerr lesh dhije e lesh deleje,.. derisa u bo mullari me topa,…duke na thon se PS do kandidoj nji grue!!!
  U pispillosa une torrollakja u vesha me minifund e me kostum si Zoja Merkel,i bona floket pink e te kuqe,u rrafta me Zholefinen ja kapa qenin dhe ja hudha ne det, por sma vari askush me me propozu mue per si Dashin e Tirones 🙁 ,se ne Sauk jom Nona per me shti fall.
  Cila grue ma mire se Erjoni do ta bonte per vedi Edi Ramen?? me tha Xakja jem ene me cilen grue ne krah te Edit do ta pranonte pa xhelozi Linda 😉 ?? vazhdonte te bonte gallat me mue im shoq,qi kanjiher i gjen llafet ,kur don me mi hyp kacabujt .
  Duhet pranu se te gjitha ato gjona te mira e te amla qe shkruhen per Veliajn qendrojn,por harron se Bojaxhiu asht nje Gjergj i majave te nalat dhe mund ta mundi Erjonin dhe ka me ja kput ne mes andrrat qe nisi aq me pasjon si Minister i suksesshem.
  Un personalish kam me votue Gjergj Bojaxhiun se asht burre,qi ato qe thot i bon.Hyp aty ku s’hyp kushdo 😉 e kuptoni ku e kom llafin 😉
  Kush ma shum se ai qi ka venos flamurin shqiptar ne Everst e meriton me ken ne Krye te Tiranes posht Dajtit???
  Do kena nje gare interesante mes Gjergjit dhe Erjonit dhe ajo fillon direkt pa e hap gojen ,se te dy kan emna te bukun shqiptaresh dhe te dy pelqihen nga Ha-merr-ikonat.

  Reply to this comment
 3. vendaliu April 16, 23:08

  Erion Veliaj e meriton vendin e kryetarit te Bashkise , se eshte i ri , punetor e ne ndihme te njerezve ne nevoje , i sjellshem dhe i edukuar. Me siguri , po te mos pengohet nga te ligjte e ziliqaret , ai do ta shkejqeje Tiranen!!

  Reply to this comment
 4. aty April 17, 20:24

  Mos u mburr , mos u lavdero se neser prema dota shoh, keshtu dhe Velia te fitoi nje here pastaj te filloj punen.Te presim si do ndryshoje Tirana jone

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin