Aksident horror / Kamerat e sigurisë kapin çastin kur “shpirti” del nga trupi?!  (Video)

October 5, 2016 11:42

Aksident horror / Kamerat e sigurisë kapin çastin kur “shpirti” del nga trupi?!  (Video)

Ngjarja ka ndodhur në Lopbur të Tajlandës kur një vajzë që është identifikuar si Manee, ndërsa udhëtonte me motor me një shpejtësi tejet të lartë është përplasur me një makinë.

Aksidenti i ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Por ajo çfarë e bën “horror” këtë aksident tragjik dhe këtë video është se në ndërsa trupi i saj qëndron shtrirë në anë të rrugës, sipër trupit është shfaqur një siluetë e zezë.

Videoja është filmuar nga kamerat e sigurisë.

Të apasionuarit pas fantazmave besojnë se silueta e zeza është shpirti i dalë nga trupi, por të tjerë mendojnë se është një mashtrim me efekte kompjuterike.

 

October 5, 2016 11:42
Komento

1 Koment

  1. anticensurë 25642654 October 5, 12:23

    o na rrofshi ……..

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*