Aksident i rëndë, makina përfundon në trafikndarëse

July 22, 2016 20:00

Aksident i rëndë, makina përfundon në trafikndarëse

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Dy makina janë përplasur dhe njëra prej tyre ka përfunduar mbi trafik-ndarësen e autostradës. Nuk dihet nëse shoferi ka humbur kontrollin, apo ka qenë shpejt, por nga ky aksident është krijuar një radhë e gjatë automjetesh në këtë aks rrugorë.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar nga ky aksident, ku makina ka përfunduar mbi bordurën që ndan dy korsitë e autostradës.

Menjëherë ka mbërritur policia dhe ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e vërteta të këtij aksidenti.

July 22, 2016 20:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*