Aksident i rëndë në Elbasan, plagosen tre persona

November 10, 2017 17:39

Aksident i rëndë në Elbasan, plagosen tre persona

Një aksident automobilistik ka ndodhur para pak çastesh në aksin rrugor Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit.

Për shkak të reshjeve të shiut janë përplasur dy automjete ku kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Ndërkohë në vendngjarje kane mbërritur forcat e policisë, ndërsa të palgosurit janë nisur me urgjencë drejt spitalit.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur I.B 57 vjeç, G.H 33 vjeç dhe B.P 57 vjeç.

November 10, 2017 17:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*