Aksident i rëndë në Itali; 10 të vdekur, disa të plagosur

August 6, 2018 16:53

Aksident i rëndë në Itali; 10 të vdekur, disa të plagosur

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në Foggia të Italisë, ku kanë humbur jetën 10 persona dhe disa të tjerë janë plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e Ripalta-s.

‘Tgcom’ shkruan se viktimat janë emigrantë afrikanë.

Ata po ktheheshin nga fushat e mbjella me domate me një furgon me targa bullgare, kur u përplasën me një trajler.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit.

s.a/dita

August 6, 2018 16:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*