Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 25 vjeçari shqiptar

January 30, 2018 10:26

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 25 vjeçari shqiptar

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali, ku një 25 vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti.

25 vjeçari Vinçenzo Halili, ka qenë duke lëvizur me makinën e tij “Audi A4 Avant”dhe ka gjetur vdekjen në vend pasi makina ka dalë nga rruga në një mënyrë të frikshme.

Makina u rrotullua disa herë dhe u përplas fort me murin anësor.

Trupi i të riut u dërgua në morg dhe ishte i shkatërruar thuajse totalisht.

l.h/ dita

January 30, 2018 10:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*