Aksident i rëndë në Fier, dyshohet për një viktimë

May 15, 2019 15:37

Aksident i rëndë në Fier, dyshohet për një viktimë

Policia e Fierit ka dhënë informacion zyrtar për aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Levan-Tepelenë ku mbeti i vdekur një person.

Sipas policisë, aksidenti ndodhi rreth orës 15:10, në vendin e quajtur “Gurorja e Kremenarit” ku janë përplasur automjeti tip “Benz” me automjetin tip furgon.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Benz” si edhe janë dëmtuar 2 pasagjerët në mjetin tip furgon të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Fier.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe 2 të dëmtuarve si dhe për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

b.b/dita

May 15, 2019 15:37
Komento

1 Koment

  1. Vari leshte gazetarise shqiptare May 15, 17:29

    Si “dyshohet” per nje viktime ?! Mos ka ikur gje me vrap ne drejtim te paditur ?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*