Aksident i rëndë në Rinas, përplasen tre makina, ka të plagosur

April 16, 2018 14:51

Aksident i rëndë në Rinas, përplasen tre makina, ka të plagosur

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugën për në aeroportin e Rinasit në Tiranë.

Mësohet se në aksident janë përfshirë tre makina, një mjet tip ‘Benz’, një mjet tip ‘Smart’ dhe një ‘Toyota’.

Sipas dëshmitarëve, nga aksidenti ka persona të plagosur, ndërsa ende nuk dihen shkaqet. Forca policie në vendngjarje kanë nisur hetimet.

o.j/dita

April 16, 2018 14:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*