Aksident i rëndë në Shkodër, dy të vdekur nga përmbysja e makinës

April 15, 2016 09:14

Aksident i rëndë në Shkodër, dy të vdekur nga përmbysja e makinës

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin Golem të Shkodrës mëngjesin e sotëm.

Një automjeti tip BMW ku udhëtonin dy persona ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Fatkeqësisht, nga aksidenti kanë humbur jetën dy vetë, identiteti i të cilëve nuk dihet.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Paraprakisht dyshohet se makina BMW me targa AA888MU humbi kontrollin si pasojë e shpejtësisë së madhe.

April 15, 2016 09:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*