Aksident i rëndë në Shkodër, humbet jetën 22 vjeçari

February 1, 2018 08:49

Aksident i rëndë në Shkodër, humbet jetën 22 vjeçari

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Shkodër- Koplik.

Sipas Policisë, rreth orës 06:30 të ditës së sotme, në vendin e quajtur Shtoj i Ri, mjeti me targë AA 615 NP është përplasur me një pemë dhe nga kjo përplasje ka gjetur vdekjen drejtuesi i mjetit, shtetasi F. C., 22 vjeç, banues në Koplik.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

o.j/dita

February 1, 2018 08:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*