Aksident i trefishtë në Golem, 1 i plagosur

June 29, 2018 16:06

Aksident i trefishtë në Golem, 1 i plagosur

Një aksident i trefishtë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Golem.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën dytësore ku dy makina dhe një autobus janë përplasur me njëri tjetrin.

Një mjet tip “Benz” ka tentuar të parakalojë dhe është përplasur me autobusin, ndërsa pas tyre është përplasur edhe një makinë tjetër tip “Ford”.

I plagosur nga aksidenti ka mbetur shoferi i mjetit tip “Benz”.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

l.h/ dita

June 29, 2018 16:06
Komento

1 Koment

  1. Idiotimepatente June 29, 19:48

    Vazhdojne dhe parakalojne idiotet ne rruget tona!Perplaset me autobusin idioti me patente te blere!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*