Aksident me pasojë vdekje në Vlorë

Redaksia Online November 9, 2012 13:50

Aksident me pasojë vdekje në Vlorë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 13:30 minuta në zonën e Tripolit, pranë Zvërnecit, ku mjeti me targa AA 333 EC ka përplasur një motor, duke lënë të vdekur në vend drejtuesin.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ende nuk është bërë identifikimi i viktimës. Autori i kësaj ngjarje është larguar në drejtim të paditur.

Redaksia Online November 9, 2012 13:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*