Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës

December 19, 2017 13:54

Aksident me vdekje në autostradën Tiranë-Durrës

Nje person ka humbur jeten sot ne aksident ne autostraden Tirane-Durres. Një mjet tip Opel, me drejtues shtetasin A. D. , banues në Berat, ka aksidentuar shtetasin këmbësor. A.S. rreth 55 vjeç.

Informacion paraprak

Më datë 19.12.2017, rreth orës 12:15, në autostradën Tiranë-Durrës, tek Mbikalimi i Shenavlashit një mjet tip Opel, me drejtues shtetasin A. D. , banues në Berat, ka aksidentuar shtetasin këmbësor. A.S. rreth 55 vjeç.

Fatkeqësisht shtetasi A.S. ka ndërruar jetë.

Drejtuesi I mjetit është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës dhe po pyetet me qëllim sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

December 19, 2017 13:54
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*