Aksident me vdekje në Konispol

January 14, 2019 17:18

Aksident me vdekje në Konispol

Një aksident rrugor ka ndodhur në jug të vendit, ndërsa ka humbur jetën një i moshuar.

Sipas raportimeve, aksidenti ka ndodhur në Konispol, ku një furgon ka dalë nga rruga, tek vendi i quajtur “Qafa e Hanit”.

Si pasojë e përplasjes së fortë, ka humbur jetën pasagjeri. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

l.h/ dita

January 14, 2019 17:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*