Aksident me vdekje në mes të Tiranës

March 7, 2016 08:06

Aksident me vdekje në mes të Tiranës

Një burrë rreth 50 vjeç ka humbur jetën në një aksident mbrëmjen e së dielës tek Rruga e Durrësit.

Ai është goditur nga një makinë në hyrje të rrugës së Durrësit, përballë gjimnazit “Qemal Stafa”.

Nga të dhënat e para mësohet se viktima i ka prerë rrugën makinës që ecte me shpejtësi.

Ende ska të dhëna nga policia për identitetin dhe shkaqet e sakta të aksidentit me vdekje në Tiranë.

March 7, 2016 08:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*