Aksident në aksin Fushë Krujë-Vorë, plagoset rëndë 23-vjeçari

May 20, 2018 19:24

Aksident në aksin Fushë Krujë-Vorë, plagoset rëndë 23-vjeçari

Një aksident ka ndodhur pasditen e së dielës në aksin Fushë Krujë-Vorë.

Sipas të dhënave të para, një 23-vjeçar që po udhëtonte me motor ka humbur kontrollin e mjetit, e më pas ka dalë jashtë rruge.

Nga ky aksident, shtetasi Elon Barushi ka mbetur i plagosur rëndë.

Ai është transportuar me urgjencë në spitalin e Traumës, ndërkohë që, Policia ndodhet në vendin e ngjarjes .

Brenda pak orëve kanë ndodhur disa aksidente, ndër të cilat është dhe ai në autostradën Tiranë- Durrës, ku ka mbetur e plagosur një grua.

s.a/dita

May 20, 2018 19:24
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*