Aksident në aksin Laç-Patok, makina del nga rruga, vdes një 22-vjeçar

February 23, 2021 08:16

Aksident në aksin Laç-Patok, makina del nga rruga, vdes një 22-vjeçar

Një 22-vjeçar ka humbur jetën në një aksident mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Laç-Patok.

Policia njofton se drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi  R.Z.,22 vjeç, banues në Laç, Kurbin ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen .

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

j.l./ dita

February 23, 2021 08:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim