Aksident në aksin Lezhë-Laç, vdes 23-vjeçari

Redaksia Online August 4, 2013 09:16

Aksident në aksin Lezhë-Laç, vdes 23-vjeçari

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin Lezhë-Laç. Mësohet se një automjet tip ‘Citroen’ me targa AA789FM ka dalë nga rruga, duke i shkaktuar vdekjen 23-vjeçarit Blerim Bardhoku, i cili  po udhëtonte në mjet së bashku me dy persona të tjerë. Këta të fundit kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar menjëherë në spital. Policia ka nisur ekspertizën në vendngjarje dhe paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e madhe me të cilën udhëtonte mjeti.

 

Redaksia Online August 4, 2013 09:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*