Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagosen dy persona

September 10, 2018 12:43

Aksident në aksin Lezhë-Milot, plagosen dy persona

Një mjet tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga në aksin e vjetër rrugor Lezhë-Milot, në afërsi të Zejmenit pasi është përplasur me një makinë tjetër.

Si pasojë e daljes nga rruga të mjetit, dy persona kanë mbetur të plagosur.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e policisë dhe grupi hetimor të cilët kanë nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

o.j/dita

September 10, 2018 12:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?