Aksident në aksin rrugor Cërrik-Mollas / Humbet jetën 20-vjeçari

February 16, 2018 17:10

Aksident në aksin rrugor Cërrik-Mollas / Humbet jetën 20-vjeçari

Një aksident me makinë, me pasojë vdekjen e një personi është shënuar sot në Elbasan.

Automjeti me targa AA 931 HR ka dalë nga rruga, dhe është përplasur me një kolonë betoni të një muri rrethues, në aksin Cërrik-Mollas.

Për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i automjetit, 20-vjeçari me inicialet A.Xh nga fshati Shtëpanjë.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

s.a/dita

February 16, 2018 17:10
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim