Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përmbyset në rrugë

September 16, 2016 14:14

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përmbyset në rrugë

Një aksident pa pasojë në njerëz ka ndodhur mesditën e sotme në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës.

Një automjet tip “Seat” ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në mes të rrugës. Fatmirësisht si pasojë e këtij aksidenti nuk ka pasur persona të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

September 16, 2016 14:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim