Aksident në Berat, makina bie në humnerë, 3 të plagosur

August 21, 2014 09:50

Aksident në Berat, makina bie në humnerë, 3 të plagosur

Tre persona janë plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Berat sot paradite. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Novaj, ku si pasojë e daljes nga rruga të një automjeti janë plagosur shoferi Bexhet Bajraktari, 52 vjeç, dhe dy vëllezërit: Deli dhe Muharrem Dervishi, 19 dhe 17 vjeç.

Makina ka rënë nga një lartësi 100 metër ndërsa tre personat e mësipërm po udhëtonin drejt Kulmakut, për pelegrinazh.

Shkaqet e aksidentit mbeten ende të paqarta.

August 21, 2014 09:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*