Aksident në Bulqizë, plagosen 6 persona

Redaksia Online June 22, 2013 09:26

Aksident në Bulqizë, plagosen 6 persona

Gjashtë persona janë plagosur mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur në urën e qytetit, ku një furgon pasagjerësh është përplasur me një fuoristradë.  Për pasojë, gjashtë persona kanë marrë plagë në trup dhe janë transportuar menjëherë drejt spitalit rajonal të Bulqizës, prej ku mësohet se tre prej tyre janë në gjendje të rëndë.
Dyshohet se shpejtësia e madhe është bërë shkak i aksidentit.

Redaksia Online June 22, 2013 09:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*