Aksident në Fier, i riu përplas me makinë fëmijën 3 vjeç

September 29, 2017 16:08

Aksident në Fier, i riu përplas me makinë fëmijën 3 vjeç

Një fëmijë i mitur ndodhet në gjendje të rëndë për jetën pasi është goditur nga një automjet.

Rreth orës 15:15, në aksin rrugor Strum-Suk, në fshatin Suk, automjeti tip “Benz” me targa FR 4741 D me drejtues Nikolin S., 21 vjeç, ka goditur një fëmijë të mitur 3 vjeç i cili ishte duke kaluar rrugën.

I mituri ndodhet në Spitalin Rajonal Fier në gjendje të rëndë.

Nikolin S. është shoqëruar në Stacionin e Policisë Roskovec.

Policia thotë se “grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes”.

September 29, 2017 16:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim