Aksident në Gjermani, humb jetën shqiptari bashkë me vajzën 4-vjeçare

July 17, 2018 09:12

Aksident në Gjermani, humb jetën shqiptari bashkë me vajzën 4-vjeçare

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një shqiptari nga komuna e Deçanit dhe vajzës së tij 4-vjeçare.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje rreth orës 11:00 në afërsi të Dunningenit, në Gjermani.

Mediat gjermane bëjnë të ditur se nga aksidenti ka mbetur e plagosur rëndë edhe vajza tjetër e 26-vjeçarit.

Mësohet se shqiptari është përplasur me një kamion, teksa drejtonte automjetin tip “BMW”.

Schwarzwaelder-bote.de shkruan se shqiptari ka ndërruar jetë menjëherë në vendin e ngjarjes.

s.a/dita

July 17, 2018 09:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI PS + RILINDJE, ERION VELIAJ DO TË KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO TË VOTONIT:

Shiko rezultatin