Aksident në Gjirokastër, i moshuari nga Saranda përplaset për vdekje, largohet shoferi

July 16, 2017 21:32

Aksident në Gjirokastër, i moshuari nga Saranda përplaset për vdekje, largohet shoferi

Një 87-vjeçar është aksidentuar për vdekje në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në  aksin rrugor Gjirokastër – Kakavie, në afërsi të fshatit Dervician.

Sipas policisë viktima është shtetasi me iniciale  A.Q, 87 vjeç, banues në Sarandë.

Autori i aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa po punohet për identifikimin dhe  kapjen e autorit.

Materialet i kaluan Prokurorise së Rrethit Gjyqësor, Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

July 16, 2017 21:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim